sobota, 25 kwietnia 2015

Wystawa i wiosna!

Witajcie!
Od kilku dni przygotowujemy się na międzynarodową wystawę w Opolu - kto z Was będzie? Zachęcamy do podchodzenia , zagadania jesteśmy otwarci na nowe znajomości :) Tymczasem w naszych domach trwa wyczesywanie ogromnych ilości "zapasowych psów" , jutro kąpanko ,a w niedzielę nasz wielki dzień - wyruszamy do Opola! Jak zwykle to bywa podczas naszej blogowej nieobecności zdążyłyśmy spotkać się już całkiem sporo razy w standardowym celu - spacery , wybieganie psów i świetnie spędzony czas.

Podczas jednego z naszych spotkań postanowiłyśmy spróbować wejść z psami na trampolinę . Jak się okazało -Ozgard jest trampolinowym wymiataczem . Od razu po wejściu całkowicie się wyluzował ,a nawet zaczął skakać . Natomiast z Cziką było nieco gorzej ,ale i to po kilku próbach się zmieniło . Idziemy w dobrym kierunku . Podczas wysiłku jakim jest skakanie ,a jednocześnie utrzymywanie równowagi i panowanie nad własnym ciałem psy zaangażowały chyba wszystkie swoje mięśnie ,co było bardzo widoczne w przypadku obu naszych dzieciaków .Niedługo pojawi się filmik z naszych trampolinowych wyczynów w wykonaniu Oziego i Cziki . Podczas naszej kilkukilometrowej wędrówki spotkaliśmy całe mnóstwo żab,które wzbudziły wielkie zainteresowanie naszych psów . Bo przecież to takie super gdy goni się żabę ,a ona ucieka! Te jakże ciekawe żabie spotkania dostarczyły nam bardzo wielu wrażeń ,mamy dosyć żab na cały rok .

Piszemy na szybko, prosimy o informacje. Dłuższego posta napiszemy w poniedziałek!

A także zapraszamy na nasze osobne blogi:
http://beaglowate.blogspot.com/
http://karelowokolorowo.blogspot.com/

Pozdrawiamy Alicja z Cziką i Wiktoria z Ozgardem.

3 komentarze:

 1. Powodzenia na wystawie! :)
  Psy na trampolinie, o tym jeszcze nie słyszałam :). Powodzenia w zdobywaniu nowych umiejętności.
  Super, że macie oddzielne blogi!

  H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia na wystawie, oby wyszliście z niej z masą nagród! :D
  No i cieszę się że są osobne blogi, jednak wolę osobne niż ten gdzie piszecie razem.

  Pozdrawiamy Wiktoria&Fado
  Zapraszamy: http://fado-labrador-retriever-biszkoptowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zyczę powodzenia na wystawie, czekam na kolejnego posta, trochę nie potrafię polapać się w blogu ( nie wiem czy trafilam na wspólny czy po prostu znowu piszecie razem, jak co to daj znać :P )
  Podzrawiamy- morisdog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szanujemy siebie ,szanujemy wypowiedzi innych ,nie stosujemy wulgaryzmów , jeżeli chcemy - reklamujemy swój blog !