poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Wystawa Międzynarodowa Opole ( 26.04.2015 r. )

Cześć,
Jak już pewnie wiecie byliśmy  na wystawie w Opolu i szczerze mówiąc jest to najgorsza wystawa, w której braliśmy udział. Istny chaos! Nie było opasek, a bilety, które były paragonem często dawało się na losowanie ( niestety nie wiemy o co chodziło i nawet nie wzięłyśmy w nim udziału ). Powyżej połowa ringów na zewnątrz, a przecież padał deszcz!
Na dodatek sędzia była bardzo... nieprzyjemna ( miło to ujmując ). Po raz pierwszy Ozi dostał ocenę bardzo dobrą i trzecie miejsce! Fakt faktem, myślimy, że karel z pierwszego miejsca w pełni zasłużył na nagrodę, ale drugi z niedokręconym ogonem nie bardzo. Żałuję, że nie wypisywali karty ocen, bo sędzia powiedziała mi tylko, że " Jest jeszcze zbyt delikatnym psem " i nie wiem za bardzo co to miało znaczyć. Ciekawa jestem co myśli o tym  z II miejsca... Gdyby nie to, że kupiłyśmy dużo rzeczy ten wyjazd w ogóle straciłby sens. 4 godziny poświęciliśmy na dojazd i powrót, a na wystawie tylko godzinka.
Sądzimy, że ponieważ nie jest to wystawa plenerowa wszystkie psy powinny znajdować się w hali. Bo wiadomo, że gdy pada struktura sierści się zmienia, a uszy idą sobie do tyłu żeby do nich nie napadało.
To udało nam się zakupić :)


Czyż nie wygląda męsko?

Trochę wyczesanych kłaczków Oziego 

Czikowy portrecik
Na koniec jak zwykle zapraszamy do obejrzenia filmiku.:

Czy tylko my sądzimy, że ocena ( 2 i 3 miejsce ) jest niesprawiedliwa?
Jak Wam podobała się ta wystawa?

Pozdrawiamy Ala z Cziką i Wika z Ozim.

5 komentarzy:

 1. Wlasnie dlatego rzadko chodzę na takiego typu wydarzenia. Połowa psów chodzi jak chce, druga połowa jest traktowana jak towar. :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie zdjęcie Cziki rozwaliło system! ♥

  Pozdrawiamy
  Ola i Baddy!
  http://baddy-wspanialy-labrador.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha świetne zdjęcia! :D
  Nie lubię wystaw, chociaż czasami zaglądam na nie z ciekawości i oczywiście- zakupy zawsze obowiązkowo ;).
  Pozdrawiam, http://mojprzyjaciel-pies.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami zaglądam z Abi na wystawy, ale tylko w ramach socialu :) Trochę mnie odtrąca to jak hodowcy traktują swoje psy. Wygrana jest dla nich najważniejsza, nawet jeśli psu nie sprawia to radość. Rzadko widuje tam zgrane teamy, a szkoda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wracając z wystawy w Sopocie przywiozłam zapas karmy na *huhu*. Osoby sprawdzające bagaż do samoloty śmiali się i mówili, że całe schronisko mogłabym nakarmić. :))

  Pozdrawiamy i obserwujemy, neronon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szanujemy siebie ,szanujemy wypowiedzi innych ,nie stosujemy wulgaryzmów , jeżeli chcemy - reklamujemy swój blog !